Indomo Indomo Indomo
Media Expert - Kupuj taniej do minus 80 procent!
Media Expert - Kupuj taniej do minus 80 procent!
BEL-POL - Panele podłogowe Aurum - Montaż w cenie
Wszystkie kolekcje paneli podłogowych AURUM dostępne z montażem w cenie zakupu!
BEL-POL - Super oferta na drzwi Porta + montaż 1zł + klamka 1zł
Super oferta na drzwi Porta + montaż 1zł + klamka 1zł. Promocja trwa do 2021-06-30! Zapraszamy
Fitarena Indomo Lubin już otwarta - zapraszamy
Zapraszamy do Fitarena Indomo Lubin!

BEL-POL - Super oferta na drzwi Premium +montaż 1zł +klamka 1zł

 

Super oferta na drzwi wewnętrzne Premium +montaż 1zł +klamka 1zł.

Promocja trwa od 2021-04-01 do 2021-06-30

DRZWI WEWNĘTRZNE PREMIUM +MONTAŻ 1ZŁ +KLAMKA 1ZŁ

TERAZ DRZWI PRZYLGOWE PREMIUM DOSTĘPNE W SUPER CENIE Z MONTAŻEM ZA 1ZŁ

DODATKOWO DO WSZYSTKICH DRZWI PREMIUM KLAMKA ZA 1ZŁ


Drzwi wewnętrzne często traktowane są dosyć chłodno, ponieważ większość osób poświęca więcej uwagi drzwiom zewnętrznym, lub tym, które mają spełniać określone role np. techniczne, czy przeciwpożarowe. Okazuje się, że drzwi wewnętrzne są równie istotne, szczególnie przy aranżacji danego wnętrza. Stanowią one nieodłączny element każdego pomieszczenia i mają niebagatelny wpływ na jego wystrój. Nowoczesne drzwi wewnętrzne nadają pomieszczeniu zupełnie nowego i niepowtarzalnego wyrazu, pełniąc jednocześnie funkcje praktyczne.

Proponowane w naszej Super Ofercie drzwi z montażem za 1zł i klamką za 1zł, wkomponują się w każdą domową, lub biurową przestrzeń, subtelnie współgrając zresztą wystroju, lub stanowiąc ciekawy, wyrazisty kontrast. Niezależnie od tego, czego poszukujesz, w kolekcjach wewnętrznych drzwi odnajdziesz styl klasyczny, uniwersalny, nowoczesny, w dużej ilości oklein i kolorystyki. Warto pamiętać o tym, że wybór drzwi będzie bezpośrednio oddziaływał na postrzeganie Twojego wnętrza.

Jak zostało już wyżej wspomniane drzwi wewnętrzne nie tylko zdobią przestrzeń, ale stanowią jej praktyczną część wyposażenia. Koniecznie muszą stać na drodze wstępu do takich pomieszczeń jak sypialnia, czy łazienka, gdzie potrzebujemy maksimum prywatności i intymności. Niezastąpione są w pokoju dziecięcym i gabinecie domowym, dzięki nim uzyskasz tak niezbędny spokój w czasie poświęconym na pracę bądź odpoczynek. Proponowane drzwi wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie i komfort, nawet wtedy, gdy są mocno eksploatowane.

 

wróć do listy
Bogumiła Radwańska Zabudowa WnętrzJYSKMedia ExpertActionBEL-POLDom Firan Dariusz ChruszczSalon Snu - lok 14Fitarena